Wielka bitwa na śnieżki w Zielonej Górze. Obyło się bez interwencji policji (FILM, ZDJĘCIA)

17 styczeń 2021
Autor: 
Wielka bitwa na śnieżki w Zielonej Górze. Obyło się bez interwencji policji (ZDJĘCIA) Redakcja

Niecodzienna bitwa w Zielonej Górze. Blisko 150 osób stoczyło walkę na śnieżki. Zobaczcie zdjęcia.

Wielka bitwa na śnieżki odbyła się w Zielonej Górze w niedzielę, 17 stycznia. Około godziny 16:00 na placu przy amfiteatrze zebrało się blisko 150 osób, które przyszły się dobrze zabawić. Wydarzenie było kierowane przede wszystkim do pełnoletnich, ale nie zabrakło też dzieci i nastolatków.

Chętni zostali podzieleni na dwie drużyny, które miały czas na przygotowanie fortyfikacji oraz arsenału śnieżek. Później na sygnał organizatora rozpoczęła się prawdziwa, śnieżna wojna. Zasada była prosta, każdy miał się dobrze bawić. Niektórzy oberwali, na szczęście niegroźnie.

Podczas bitwy na śnieżki niewiele osób przejmowało się obostrzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa. Nie były zachowywane odpowiednie odstępy i wiele osób nie miało na sobie maseczek. Obyło się jednak bez interwencji policji.

Przeczytaj też: Podtrucie czadem w bloku w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.