Park Książęcy w Zatoniu cieszy się dużym zainteresowaniem!

20 styczeń 2021
Park Książęcy w Zatoniu cieszy się dużym zainteresowaniem! Redakcja/archiwum

Zrewitalizowany Park Książęcy w zielonogórskim Zatoniu cieszy się ogromny zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Zielonej Góry jak i turystów z Polski oraz zza granicy! 

Pracownicy Visit Zielona Góra przez miesiąc prowadzili statystyki dotyczące osób odwiedzających Park Książęcy w Zielonej Górze-Zatoniu. Dane zbierane były o określonych godzinach i polegały na sumowaniu ilości aut zaparkowanych w pobliżu parku. Zebrane dane wskazują, że po rewitalizacji obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem!

Dane były zbierane w godzinach pracy informacji turystycznej w Parku Książęcym Zatonie od środy do niedzieli, w trzech turach: o godz. 12:00, 14:00 i 16:00. Liczone były samochody zaparkowane na parkingu przy budynku informacji turystycznej, przy świetlicy wiejskiej oraz wzdłuż drogi przy ul. Zatonie - Księżnej Doroty.

Ilość aut odnotowanych w powyższym terminie wyniosła 1291, w tym 889 aut z rejestracją FZ (69%), 99 aut z rejestracją FNW (8%) oraz 75 aut z rejestracją FZI (6%). Rejestracje pozostałych aut (17%) pochodzą z województw: lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, śląskiego, opolskiego, łódzkiego i małopolskiego oraz okazjonalnie pojawiały się auta z zagranicy, m.in. Niemiec, Belgii, Holandii czy Norwegii.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.