Lubuska policja: W 2020 roku do służby przyjęto 181 osób!

23 styczeń 2021
Lubuska policja: W 2020 roku do służby przyjęto 181 osób! Redakcja/Archiwum

W 2020 roku do służby w lubuskiej policji przyjęto 181 osób. To aż o 50 osób więcej niż w 2019!

W piątek, 22 stycznia, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim miała miejsce narada roczna, podczas której podsumowano działania lubuskich policjantów w 2020 roku. 

Pozytywnym sygnałem jest też stale zwiększająca się liczba policjantów służących w garnizonie lubuskim. W ubiegłym roku szeregi lubuskiej policji zasiliło 181 nowych adeptów. To aż o 50 więcej niż w 2019 roku.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.