Marszałek Senatu Tomasz Grodzki odwiedzi województwo lubuskie!

18 luty 2021
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki odwiedzi województwo lubuskie! lubuskie.pl

Marszałek Senatu RP Tomasz Grodzki przyjął zaproszenie marszałek Elżbiety Anny Polak do wizyty w Lubuskiem. Marszałek odwiedzi nasz region w najbliższym czasie. 

Będzie to okazja do rozmowy o najpilniejszych sprawach, związanych między innymi z sytuacją pandemiczną, przebiegiem szczepień Polaków przeciwko COVID-19, ale również z zaostrzeniem prawa aborcyjnego. Spotkanie będzie także doskonałą okazją do odwiedzenia wybudowanego niedawno Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, które obecnie pełni rolę szpitala tymczasowego dla zakażonych koronawirusem.

Źródło: lubuskie.pl


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.