Laguna wraca na szlak

27 lipiec 2016
(1 głos)
Autor: 

Wyższy poziom Odry sprawił, że Laguna rozpocznie rejsy pasażerskie.

Pierwszy kurs po dłuższej przerwie odbędzie się dziś 27 lipca o godz. 16:00 i będzie to rejs z Głogowa do Bytomia Odrzańskiego trwający około 1,5h. Na jutro 28 lipca zaplanowane są dwa rejsy: godz. 16:00 rejs z Bytomia Odrzańskiego do Nowej Soli (około 1h) oraz godz. 18:00 rejs po okolicach Nowej Soli (około 1h). Rejsy odbędą się także w weekend.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.