Nad morze z psem

27 lipiec 2016
(1 głos)
Fotolia

Podczas wakacji bywa, że mamy problem z naszymi pupilami. Zaczynamy szukać odpowiednich opiekunów, przyjaciół, członków rodziny a także hoteli. Nawet jeśli mamy pewność, że nasze zwierzaki są bezpieczne i tak tęsknimy za nimi i martwimy się na odległość.

Tymczasem naszego pupila możemy zabrać na wakacje ze sobą. Na całym świecie zostały stworzone plaże dla psów, również w Polsce.

Psiaki mają możliwość plażowania w specjalnie przystosowanych do tego plażach m.in. w Międzyzdrojach (psia plaża jest pomiędzy wejściami L i M), Pobierowie, Pustkowie, Trzęsaczu, Rewalu, Niechorzu, Pogorzelicy, Kołobrzegu - Radzikowie, Kołobrzegu – Podczele, Darłowie, Rowach, Łebie, Kuźnicy, Jastarni, Gdyni – Babie Doły i Kolibki, Sopocie oraz Gdańsku – Brzeźno (wg mapa.popiasku.pl).

W pozostałych miejscowościach psy nie mają wstępu na plaże w sezonie letnim, czyli od 1 maja do 30 września. Przepis ten jest surowo respektowany i za wejście na plażę z psem możemy dostać mandat w wysokości 500zł.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.