Zbadaj się

21 wrzesień 2016
Autor: 
Pixabay

105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w Żarach zaprasza na badania.

Żarski szpital przypomina, że w placówce realizowany jest Program Ogólnopolskich Przesiewowych Badań Zdrowotny rolników, ich rodzin, emerytów i rencistów objętych rolniczym systemem ubezpieczeń społecznych.

Program bezpłatnych badań skierowany jest do wszystkich ubezpieczonych w KRUS i ich rodzin. Istnieje możliwość m.in. przeprowadzenia wywiadu zdrowotnego z lekarzem, badań laboratoryjnych z pobranej krwi, USG jamy brzusznej czy tarczycy.

Do tej pory, w okresie prawie trzech miesięcy z bezpłatnych badań skorzystało 140 osób. Zadzwoń, zarejestruj się, skorzystaj.

ulotka program zdrowotny dla KRUS realizowany przez 105 Kresowy Szpital Wojskowy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.