Bezpłatne szkolenia

24 wrzesień 2016
Autor: 

Sulechowski Dom Kultury rozpoczął nabór na bezpłatne szkolenia, które odbędą się w ramach projektu DK+ Zaproś nas do siebie! 2016 realizowanego przy współpracy z Narodowym Centrum Kultury. Szkolenia poprowadzą wysokiej klasy specjaliści.

Propozycją są trzy tematy szkoleń. Pierwszym z nich jest Praca projektem - szkolenia przeznaczone dla instytucji kultury działających lokalnie w danej gminie, pracowników wydziałów kultury samorządu terytorialnego, animatorów i przedstawicieli organizacji pozarządowych współpracujących z instytucją. Odbędzie się ono w terminie 10-11.10.2016 r.

Drugą propozycją jest realizowane 24-25.10.2016 r. Partnerstwo w projekcie, w którym mogą uczestniczyć pracownicy instytucji kultury i wydziałów kultury samorządu terytorialnego, przedstawiciele organizacji pozarządowych, animatorzy, przedstawiciele biznesu oraz reprezentanci innych podmiotów działających w sektorze kultury.

Ostatnim będzie szkolenie Edukacja i animacja kulturalna - w poszukiwaniu inspiracji, przeznaczone dla przedstawicieli środowiska kultury i edukacji (tu wymagane jest wspólne uczestnictwo przedstawicieli obydwu środowisk). Termin realizacji to 7-8.11.2016 r. 

Sulechowski Dom Kultury czeka na Państwa zgłoszenia do 30 września.

szkolenia.SDK

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.