Bo to są Równe Babki

19 styczeń 2017
Autor: 

Równe Babki to kobiety, które mają dużo pomysłów i chęci do działania. W Świebodzinie i okolicach znalazło się ich sporo. Działają, pomagają i dobrze się bawią. Teraz zapraszają na wystawę zdjęć.

- Nasza grupa powstała całkiem niedawno. W listopadzie 2016 roku pomyślałam, że nie można być tylko matką, żoną, panią domu...Rzuciłam hasło i działamy - mówi Ewa Wójcik pomysłodawczyni Równych Babek.

Udzielają się charytatywnie, organizują i przyłączają się do szlachetnych akcji, zbiórek. Robią to z potrzeby serca.

-Padł pomysł, żebyśmy dały się sfotografować, ponad 100 babek się zgłosiło. Zdjęcia zrobiła nam Dorota Hładka. 12 zdjęć złożyło się na kalendarz, zostałyśmy w ten sposób modelkami, niesamowita przygoda - dodaje Ewa.

Wystawa zdjęć ukazująca piękno kobiet w pasażu handlowym Tesco w Świebodzinie rozpocznie się 24 stycznia i potrwa do 19 lutego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.