Pomaszeruj po zdrowie

07 luty 2017
Autor: 

Łagowskie Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej i Pieszej zaprasza 12 lutego w niedzielę na marsz pieszy "Walentynkowy".

Marsz to bez cienia wątpliwości najzdrowsza i najefektywniejsza forma ruchu, którą niemniej jednak ludzkość postanowiła ograniczyć do minimum wożąc się windami, autami, autobusami.

Organizatorzy marszu przypominają, że chodzenie ma same zalety. Jest przede wszystkim darmowe, nie wymaga sprzętu, nie boi się złej pogody, nie potrzebuje specjalnego terenu, nie prowokuje kontuzji, nie ma ograniczeń wiekowych, nie stwarza zagrożenia nawet, jeśli cierpimy na otyłość, nadciśnienie, choroby serca czy inne poważne dolegliwości.

Marsz jest naturalny dla ciała. Przyspiesza metabolizm, poprawia ogólną kondycję, wzmacnia mięśnie, wpływa korzystnie na pracę układu krążenia i dotlenia organizm. To oczywiście również dobry sposób na spalanie tkanki tłuszczowej.

Marsz jest tym bardziej przyjemny jeśli spacerujemy w pięknych okolicznościach przyrody, a Łagów to Perła Ziemi Lubuskiej, piękne jeziora i lasy.

Zbiórka godz. 12.00 w amfiteatrze łagowskim.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.