Blokada mostu na Odrze

09 luty 2016
(0 głosów)
Autor: 

8 lutego, w godzinach szczytu ruchu drogowego, został zablokowany most na rzece Odrze.

Mieszkańcy Krosna Odrzańskiego w ten sposób walczą o obwodnicę miasta, z nowym mostem, która wpłynie na poprawę ich bezpieczeństwa i komfort życia. Ruch samochodowy przez to miasto jest uciążliwy, a jedyny most, który jest stary, bo ma ponad 100 lat, jest bardzo obciążony. O obwodnicę i most walka toczy się od wielu lat, ale pomimo zmieniającej się władzy i obietnic, nie ma pieniędzy na tę inwestycję

W proteście wzięli udział przedstawiciele władz miasta i oraz około 150 mieszkańców Krosna Odrzańskiego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.