Muzyka dla ludzi, kasa dla zwierzaków

04 maj 2017
Autor: 
Pixabay

Przed nami wyjątkowy koncert, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na bezdomne zwierzęta w Zielonej Górze. Przyjdź, posłuchaj muzyki i pomóż.

Dwa zielonogórskie zespoły Grooz debiutant i Sold zdecydowały się pomóc psom i kotom przebywającym w zielonogórskim schronisku.

Koncert odbędzie się w piątek 5 maja o godzinie 21.00 w klubie WySPa. Wejściówką są cegiełki na rzecz schroniska. Organizatorzy akcji mają nadzieję, że ludzie dobrego serca nie zabraknie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.