Aktywnie dla zwierząt

09 czerwiec 2017
Autor: 
Pixabay

Nowosolski Dom Kultury zaprasza do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a przy okazji do pomocy bezdomnym zwierzętom. Połączenie przyjemnego z pożytecznym czyli propozycja nie do odrzucenia.

W środę 14 czerwca w Parku Krasna w Nowej Soli od godziny 18:30 do 19:30  YOGA dla wszystkich, którą poprowadzi Prowadząca Justyna Adamczak Markiewicz.

Od godziny 19:30 do 20:30 kolejna forma ruchu czyli TURBO SPALANIE, które poprowadzi Agata Skibińska.

Podczas ćwiczeń zorganizowana zostanie zbiórka karmy dla zwierząt, smyczy, koców itp. dla zwierząt bezdomnych. Rzeczy ze zbiórki zostaną przekazane na potrzeby NOWOSOLSKIEJ ADOPCJI ZWIERZĄT.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich niezależnie od wieku. Liczy się dobry humor, obowiązuje strój sportowy, maty, koce.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.