"Zielony Przystanek" zaprasza (ZDJĘCIA)

28 lipiec 2017
Autor: 

W sobotę 29 lipca otwarcie parku "Zielony Przystanek" przy ul. Lechitów i Nowej w Zielonej Górze. Dziś przed oficjalnym otwarciem i piknikiem odwiedziliśmy to miejsce.

Główną atrakcją parku będzie wieża widokowa, z której można będzie obserwować korony drzew gdzie swoje legowiska ma wiele gatunków ptaków. W ramach inwestycji zostały wytyczone nowe ścieżki parkowe, zamontowano tablice i przyrodnicze urządzenia dydaktyczne oraz wybudowano altany ze stołami i ławkami. Nie brakuje ławek do odpoczynku, stojaków na rowery.

W sobotę z okazji oficjalnego otwarcie zaplanowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodzin: wielkie dmuchańce, zajęcia przyrodnicze, animacje dla dzieci ZGranej Rodziny, wspólne konkursy i zabawy, pokazy strażaków, słodki poczęstunek. Jak zapewniają organizatorzy na pikniku będzie kolorowo i atrakcyjnie. Piknik od godz. 12.00 do godz. 16.00.

Warto jednak wybrać się do parku piechotą lub na rowerze, gdyż minusem jest brak bezpośredniego parkingu i problem z zaparkowaniem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.