Zbiórka dla Witalija Biełusowa

09 sierpień 2017

Podczas 92. Derbów Ziemi Lubuskiej odbędzie się zbiórka dla Witalija Biełusowa, rosyjskiego zawodnika, który wciąż przechodzi rehabilitację po kontuzji z sezonu 2015 - informuje Biuro Prasowe Zielonogórskiego Klubu Żużlowego.

– Cieszy fakt, że podczas tak ważnego spotkania odbędzie się zbiórka dla kogoś z naszego środowiska. Witalij to bardzo otwarty, zaangażowany, pracowity i dążący do celu, sympatyczny człowiek z wielkim sercem do żużla, którego miałem okazję poznać, podczas jego startów w Kolejarzu Rawicz – wspomina kierownik Ekantor.pl Falubazu Tomasz Walczak.

Vitalij doznał poważnej kontuzji kręgosłupa we wrześniu 2015 roku. Od tego czasu prowadzi ciężką walkę o powrót do pełnej sprawności. Nie chce odchodzić z żużla. Kontynuowanie sportowej kariery jest wprawdzie wykluczone, jednak Rosjanin cały czas jest w kontakcie z kolegami z toru, którym cały czas pomaga. Leczenie tak skomplikowanej kontuzji i powrót do sprawności po niej niosą za sobą olbrzymie koszta. Wierzymy, że podczas niedzielnej zbiórki kolejny raz pokażemy solidarność żużlowego środowiska.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.