Pomoc i sportowe emocje, czyli niedziela przy W69

05 wrzesień 2017
Autor: 

W niedzielę 10 września przy W69 Ekantor.pl Falubaz powalczy z Fogo Unią Leszno o awans do wielkiego finału PGE Ekstraligi.  Ekantor.pl Falubaz po porażce w Lesznie ma nadzieję przy  wsparciu swoich kibiców odrobić stratę. Poza miejmy nadzieję zaciętą walką na torze i sportowymi emocjami czeka nas zbiórka krwi i kwesta.

Niedziela zapowiada się interesująco, a przede wszystkim będzie można pomóc.

Od godziny 11.00 do 15.00 w krwiobusie ustawionym na parkingu przy krematorium w Zielonej Górze będzie można oddać krew. Dla pierwszych 50 fanów żużla, którzy podzielą się tym cennym darem ZKŻ przygotował bilety na mecz Ekantor.pl Falubazu z Fogo Unią Leszno, który rozpoczyna się o godzinie 16.30.

Podczas półfinału odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Agaty, 14-letniej harcerki z Zielonej Góry, która na obozie harcerskim spadła podczas zjazdu na linie i złamała kręgosłup. Agata jest uczennicą II klasy Gimnazjum nr 5 na Chynowie.  Zbiórkę przy W69 przeprowadzą harcerze oraz wolontariusze Drużyny F.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.