„Bezpieczna Kobieta”- bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

22 wrzesień 2017
(0 głosów)
Autor: 
Fotolia

Wszystkie mieszkanki powiatu wschowskiego oraz zainteresowane Panie z pobliskich miejscowości mają okazję wziąć udział w bezpłatnym kursie samoobrony.

Wschowska policja dbając o bezpieczeństwo mieszkanek powiatu wschowskiego cyklicznie organizuje działania prewencyjne pn. „Bezpieczna Kobieta – poczuj się silna i bezpieczna”, mające na celu nabycie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia, umiejętności odparcia ataków czy udzielania pierwszej pomocy. Na przestrzeni kilkunastu lat jesienno - zimowe kursy samoobrony organizowane był we Wschowie, Sławie i Szlichtyngowej.

Tegoroczna edycja również odbędzie się w trzech gminach. Wszystkie zainteresowane Panie chcące nabyć bądź sprawdzić swoje umiejętności w sytuacjach zagrożenia serdecznie zapraszamy do udziału w akcji. Szczegóły dotyczące kursów oraz zgłoszenie uczestnictwa można dokonać dzwoniąc pod numer: 65 540 82 20 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 15.00 (Wschowa, Szlichtyngowa), 68 356 54 00 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 15.00 (Sława).

Zapisy trwają do 9 października. Zajęcia odbywać się będą na salach gimnastycznych: I Zespołu Szkół we Wschowie, SP w Szlichtyngowej, SP w Sławie.

info: KPP Wschowa

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.