Policjanci wspierają Marysię - gramy charytatywny turniej siatkówki (ZDJĘCIA)

22 listopad 2017
podkom. Maja Piwowarska, Oficer Prasowy KPP Wschowa

Policjanci ze Wschowy zagrali w charytatywnym turnieju siatkówki „Gramy dla Marysi”. Choć rywalizacja była zaciekła, cel spotkania jeden – pomoc dla małej podopiecznej Stowarzyszenia „Bliżej autyzmu”. Dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na zakup brajlowskiej maszyny do pisania.

- Potrzebujących naszej pomocy jest wielu - informuje podkom. Maja Piwowarska, Oficer Prasowy KPP Wschowa. - Oczekują oni od nas empatii, miłego słowa, życzliwości, podania pomocnej dłoni. Pomagać można z różnych powodów i w różnym stylu. To, że należy wspierać szczytne akcje dobrze wiedzą wschowscy policjanci, którzy dzielnie walczyli podczas rozgrywek siatkarskich na hali sportowej I Zespołu Szkół we Wschowie. Rywalizacja była zacięta, a cel jeden - pomoc małej podopiecznej wschowskiego Stowarzyszenia „Bliżej Autyzmu” Marysi Lotce.

W zawodach udział wzięły 4 drużyny w skład których weszli wschowscy policjanci, strażacy, strażnicy miejscy, nauczyciele I Zespołu Szkół we Wschowie oraz wojskowi z 3 Kresowego Dywizjonu Przeciwlotniczego w Lesznie. Cel turnieju wzbudził zainteresowanie i na trybunach zasiedli kibice, którzy przyglądali się sportowym rozgrywkom.

Dochód ze sprzedaży oferowanych słodkości przeznaczony będzie na zakup maszyny do pisania Braille’Em dla Marysi Lotki.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.