Śmieci od ponad 3 tygodni fruwają wokół bloków w Zielonej Górze. Właściciela terenu brak (ZDJĘCIA)

05 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Śmieci od ponad 3 tygodni fruwają wokół bloków w Zielonej Górze. Właściciela terenu brak Czytelnik

Jak informuje nasz czytelnik, od ponad 3 tygodni nikt nie wywozi śmieci wokół bloków przy ul. Jaskółczej 12 w Zielonej Górze. Odpady wysypują się ze śmietników i latają po krzakach. Wspólnota, ZGK oraz ZGM umywają ręce.

Fruwające śmieci szpecą teren wokół bloków. Odpady wysypują się ze śmietników i latają po krzakach. Nawet piasek, który używany był w zimie nadal leży na chodniku, ponieważ nikt nie zamierza go zamiatać.

Nasz czytelnik szukał osób odpowiedzialnych za sprzątanie okolicznego terenu, lecz bezskutecznie. - Zarządca wspólnoty twierdzi, że od tego są organy miasta. Z kolei ZGK oraz ZGM umywają ręce - mówi Pan Tomasz.

Dopiero we wtorek, 5 czerwca, po kolejnym telefonie naszego czytelnika Zakład Gospodarki Komunalnej postanowił po ponad 20 dniach opróżnić pojemniki na odpady. - Nagle znaleźli się pracownicy do zabierania śmieci, a powinno być to robione regularnie - dodaje czytelnik.

Pomimo to rozrzucone śmieci nadal zostały na krzakach i chodnikach. Nasz czytelnik liczy, że wkrótce ktoś posprząta śmieci na terenach zielonych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.