Poprzewracane rowery miejskie w Zielonej Górze. Przecież same tego nie robią - mówi Czytelnik

10 listopad 2018
Autor: 
Poprzewracane rowery miejskie w Zielonej Górze. Przecież same tego nie robią Czytelnik

Już od sierpnia funkcjonuje "Zielonogórski Rower Miejski". Niestety, często pomimo jasnego regulaminu i prostoty obsługi nie każdy potrafi należycie zadbać o wypożyczony sprzęt. Podobnie jest również z tymi rowerami, które notorycznie są przewracane na stacjach.

Na portalach społecznościowych, wiele razy można było już zauważyć informacje o użytkowaniu rowerów miejskich niezgodnie z regulaminem operatora. Niektóre osoby nie potrafą zadbać o sprzęt, o który przez lata ubiegali się mieszkańcy Zielonej Góry.

Jednak prócz ułamanych pedałów lub siodełek często możemy zauważyć, że jednoślady pozostawione na stacji (przypięte do innego roweru) są poprzewracane. - Przecież rower sam z siebie się nie przewróci. Często widziałem jak ktoś specjalnie je kopał. Pracownicy monitoringu mogliby zwracać na to większą uwagę. Bo przecież czy przewracanie rowerów naprawdę może być dla kogoś zabawą? - pyta Czytelnik.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.