Skradziono cielaczki w Strzegowie

27 maj 2016
(2 głosów)
Pixabay

Ze środy na czwartek (25-26.05) doszło do kradzieży 9 cielaczków rasy LIMOUSINE i CHAROLAISE w miejscowości Strzegów (gmina Gubin).

Cielaki skradzione zostały z dwóch sąsiadujących ze sobą pastwisk. Z pierwszego skradziono siedem brązowo-białych i czerwono-białych LIMOUSINE. Jest to bydło rasy mięsnej i mlecznej. Właściciel wyszacował stratę na 10 tys. zł. Z drugiego pastwisko skradziono dwa CHAROLAISE - czyli bydło rasy mięsnej. Ten właściciel określił straty w wysokości 4 tys. zł. Każdy z cielaków ważył około 250-300 kg. Policja jest pewna, że złodzieje podjechali specjalistycznym pojazdem do przewozu zwierząt. 

Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.