Gimnazjaliści po wycieczce do fabryki nakrętek trafili do szpitali

02 czerwiec 2016
(1 głos)
Autor:  Anna Warchoł

Około 40 osobowa grupa młdzieży z zespołu szkół w miejscowości Trzebiel wybrała się na wycieczkę do miejscowości Królów do fabryki nakrętek. Po wizycie w fabryce poczuły się źle.

Większość z nich została zabrana przez rodziców, natomiast czworo zostało przetransportowanych do szpitali.

Jak poinformowała nas Justyna Wróbel, rzecznik 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach - Dwie dziewczynki znajdują się w oddziale dziecięcym Szpitala na Wyspie, jedna przekazana została śmigłowcem ratunkowy do Zielonej Góry, zaś do SOR 105 Kresowego Szpitala Wojskowego została przyjęta 15-letnia dziewczynka. Obecnie dzieci przebywające w szpitalach są w stanie dobrym, cały czas pod obserwacją. Pozostała grupa dzieci, którą zabrali rodzice czuła się w miarę dobrze, jednak część z nich wymiotowała.

Od fabryki nie otrzymaliśmy wypowiedzi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.