Jubileuszowa promocja – „1000 zł dla każdego na 20-lecie EWE”

08 maj 2019
(1 głos)
Jubileuszowa promocja – „1000 zł dla każdego na 20-lecie EWE” Adobe Stock

Z okazji 20-lecia działalności EWE na rynku, w poniedziałek 13 maja br. rozpocznie się wyjątkowa, urodzinowa promocja. Akcja „1000 zł dla każdego na 20-lecie EWE” dotyczy klientów indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą. Promocja potrwa do 31 maja 2019 r.

W czasie trwania promocji opłata przyłączeniowa do sieci gazowej EWE zostanie obniżona o 1000 zł, zatem specjalna opłata, po rabacie, wynosi tylko 1201,71* zł.

Jubileuszowa akcja potrwa od 13 do 31 maja br. i obejmie domy oraz firmy zainteresowane ogrzewaniem gazem ziemnym. Aby skorzystać z promocyjnej oferty wystarczy w tym okresie podpisać z EWE umowę o przyłączenie do sieci gazowej i sprzedaży gazu. W tym celu można złożyć wniosek online na stronie www.20lat.ewe.pl, przyjść do biur stacjonarnych lub mobilnych punktów EWE. Dokładne lokalizacje biur podane są na stronie www.20lat.ewe.pl

EWE to działający od 20 lat w Polsce niezależny dostawca gazu, posiadający aż 1679 km własnych sieci gazowych. Dostarcza gaz do ponad 21 tys. klientów indywidualnych i firm, w 49 gminach na terenie 6 województw. Przez cały okres działalności, poprzez dostarczanie ekologicznego źródła energii jakim jest gaz ziemny, EWE ograniczyło emisję szkodliwych związków do atmosfery – w przypadku CO2 o około 1 396 506 ton, a pyłów o 12 533 ton.

Wszystkie informacje dotyczące korzystania z gazu ziemnego znajdą Państwo na stronie www.ewe.pl i pod numerem infolinii 801 100 800.

*w przypadku, kiedy długość przyłącza wynosić będzie ponad 15 (piętnaście) m.b., oprócz specjalnej opłaty za przyłączenie naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 102,09 (stu dwóch 09/100) złotych za każdy dodatkowy 1 m.b., zgodnie z pkt. 12.11 Taryfy dla Paliw Gazowych

Źródło: EWE

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.