Miastu na urodziny

21 maj 2019
(0 głosów)
Miastu na urodziny Sulechowski Dom Kultury im. F. Chopina

W dn. 16-19 maja 2019 w ramach obchodów 700 lecia Sulechowa odbywały się Dni Sulechowa pn. „Miastu na urodziny”.

W piątek 16 maja odbyło się Sulechowskie święto wina pn. „Vinalia”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców a wystawcy z lokalnych winnic częstowali swoimi produktami. Ponadto odbyły się Przegląd Artystyczny przedszkoli oraz VI Drużynowy Turniej gry w kręgle.

Sobota 17 maja rozpoczęła się od akcji krwiodawstwa oraz turnieju piłki siatkowej. Wielką atrakcją był VI Zlot pojazdów zabytkowych i motocykli na który zgłosiło się ponad 100 załóg. Uczestnicy zlotu wzięli udział w urodzinowym korowodzie wraz z mieszkańcami Sulechowa.

Sobota stała także pod znakiem prezentacji lokalnych artystów oraz występów muzycznych Gwiazd. Pogoda dopisała a mieszkańcy Sulechowa licznie przybyli do Sulechowskiego amfiteatru i bawili się do późnej nocy na koncertach Filipa Lato oraz Long &Junior.

W niedzielę wielką atrakcją było Miasteczko Historyczne przepełnione warsztatami rzemiosła średniowiecznego oraz pokazami walk i łucznictwa.

Organizatorzy serdecznie dziękują:

Sponsorom, artystom, jednostkom samorządowym, stowarzyszeniom, patronom, mediom, partnerom

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.