Wielka Zbiórka Książek. Podziel się książką

23 maj 2019
Wielka Zbiórka Książek. Podziel się książką Pixabay

Projekt Wielkiej Zbiórki Książek to społeczna inicjatywa, dzięki której w całej Polsce na oddziałach pediatrycznych w szpitalach i hospicjach powstają otwarte biblioteki. Dzięki wsparciu Ambasadorów, między innymi Katarzyny Pakosińskiej i Joanny Jabłczyńskiej przez 5 lat udało się już otworzyć ponad 800 takich bibliotek, z których na co dzień korzystają mali pacjenci.

W tym roku planowane jest otwarcie kolejnych 100 punktów.

Pomóc można bardzo prosto, wystarczy przejrzeć swój regał z książkami i podarować dzieciom te, z których już nie będziemy korzystać. Bardzo prosimy, żeby książki były w dobrym stanie – takie jakie podarowalibyśmy znajomemu.

Zachęcamy do wsparcia akcji całe rodziny, wspólne porządki na półkach to coś bardzo przyjemnego.

W Zielonej Górze jeszcze do niedzieli 26.05. można oddać książki w: Alior Bank S.A., Bankowa 10 – sala obsługi klienta

Dwa słowa o fundacji:

Misją Fundacji Zaczytani jest edukacja społeczna, promowanie czytelnictwa oraz o wsparcie dzieci, młodzieży i dorosłych przebywających w placówkach medycznych. Cele te realizowane są w trzech najważniejszych działaniach: Wielką Zbiórkę Książek, Bajkoterapię oraz Zaczytane Ławki. Więcej informacji na stronie

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.