300 tys. złotych dla lubuskich jednostek OSP!

28 wrzesień 2019
(1 głos)
300 tys. złotych dla lubuskich jednostek OSP! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Zarząd województwa podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkurs ofert na wsparcie w 2019 r. działań na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa lubuskiego. Na realizację zadania przeznaczono środki w wysokości 300 tys. zł Maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego projektu może wynieść do 10 tys. zł.

Celem konkursu jest wyłonienie ofert na realizację zadań publicznych na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z terenu województwa lubuskiego, polegającego na doposażeniu jednostek OSP w niezbędny sprzęt ratowniczy, ratowniczo-gaśniczy i umundurowanie bojowe z wyłączeniem zakupu wozów strażackich.

Planowane jest wsparcie zadań w ramach działania na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa lubuskiego poprzez zakup niezbędnego sprzętu (dofinansowanego z dotacji) wraz ze szkoleniem członków Ochotniczych Straży Pożarnych bądź Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych uwzględniające wychowanie dla bezpieczeństwa (finansowane ze środków własnych i/lub świadczeń pieniężnych od odbiorców zadania publicznego i/lub środków finansowych z innych źródeł publicznych związanych z realizacją zadania lub/i wkładu osobowego i/lub rzeczowego).

Konkurs obejmuje zadanie, które realizowane będzie od dnia 20 listopada 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 r. z zastrzeżeniem, że szczegółowe terminy realizacji zadania określone zostaną w umowie.

Źródło: Lubuskie.pl

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.