Przedłużono działalność oddziałów

17 czerwiec 2016
(2 głosów)
Autor: 

Wczoraj w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym w Żarach odbyła się konferencja prasowa dotycząca dalszego funkcjonowania oddziałów położniczo-ginekologicznego oraz noworodkowego.

Dyrektor szpitala Sławomir Gaik przekazał informację o przedłużeniu działalności oddziałów do końca 2016 roku. Decyzja zapadła w Ministerstwie Obrony Narodowej. We wrześniu dyrekcja szpitala zobowiązana jest przedstawić Departamentowi Wojskowej Służby Zdrowia MON analizę ekonomiczną oddziałów i zakres ich działalności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.