Cibórz: Drogowcy zamontowali bariery energochłonne w miejscu tragicznego wypadku

12 grudzień 2019
(3 głosów)
Cibórz: Drogowcy zamontowali bariery energochłonne w miejscu tragicznego wypadku Redakcja

Dwa dni po tragicznym wypadku, w którym zginęło pięć młodych osób - służby drogowe zamontowały nowe bariery energochłonne. Przed wypadkiem nie było ich ponad miesiąc...

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek, 10 grudnia, około godziny 5:50 na trasie Cibórz-Skąpe. Samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do rozlewiska rzeki Ołobok. Pojazdem podróżowało łącznie pięć osób w wieku od 17 do 19 lat. Niestety mimo wysiłku ratowników, wszyscy zginęli na miejscu wypadku.

W miejscu, w którym pojazd wypadł z drogi powinny być zamontowane bariery energochłonne. Niestety jedynym zabezpieczeniem na tym fragmencie drogi było oznakowanie poziome stosowane podczas remontów. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl bariery energochłonne zostały uszkodzone już 29 października br. i od tego czasu nie zostały wymienione na nowe.

12 grudnia, z samego rana, w miejscu zdarzenia pojawiły się służby drogowe. Drogowcy zamontowali nowe bariery energochłonne.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek w Ciborzu. Są wyniki sekcji zwłok pięciu nastolatków

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.