Kontakt z NFZ tylko korespondencyjny

16 marzec 2020
(1 głos)
Kontakt z NFZ tylko korespondencyjny dronlubuski.pl

Lubuski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, iż w trosce o bezpieczeństwo interesantów, aby ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wywoływanej przez koronawirusa choroby COVID-19, SALA OBSŁUGI JEST ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA

Wszystkie usługi oferowane przez Fundusz mogą być zrealizowane korespondencyjnie. Szczegóły na stronie www. nfz-zielonagora.pl

* w pilnych sprawach dotyczących zaopatrzenia w wyroby medyczne proszę kontaktować się pod numerem telefonu: 68 328 76 61, 68 328 77 61, 68 328 76 39.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.