Pacjent "zero" chory na koronawirusa oficjalnie wyleczony! Jutro wyjdzie ze szpitala!

17 marzec 2020
(12 głosów)
Pacjent "zero" chory na koronawirusa wyleczony! Jutro wyjdzie ze szpitala! Redakcja

Kolejne wyniki badań pacjenta "zero" z Cybinki wyszły negatywne co znaczy, że mężczyzna został wyleczony z koronawirusa!

Z wielką przyjemnością informujemy, iż kolejne wyniki pacjenta "zero", które przyszły dziś, tj. 17.03 są negatywne - A to oznacza, że możemy go uznać za wyleczonego i w dniu jutrzejszym wypisać do domu - informuje szef Klinicznego Oddziału Zakaźnego lek. Jacek Smykał.

Pacjent "zero" to pierwsza osoba w Polsce, u której zdiagnozowano zakażenie koronawirusem. W zielonogórskim szpitalu przebywał ponad 2 tygodnie, bo od 2 marca. - Życzymy mu nie tylko dalszego zdrowia, ale również spokoju! - czytamy w komunikacie szpitala.

 


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.