Utrudnienia w ruchu

28 czerwiec 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Informujemy o utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 1053F w Zielonej Górze w związku z przebudową drogi - odcinek Zielona Góra (sołectwo Kiełpin) – Radwanów.

Od dnia 29 czerwca 2016 roku wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 1053F. Zalecany objazd odcinka drogi 1053F z sołectwa Kiełpin do Radwanowa i odwrotnie: drogą wojewódzką nr 279 z sołectwa Kiełpin do sołectwa Ochla - drogą powiatową nr 1071F z sołectwa Ochla do Niwiska - drogą wojewódzką nr 290 z Niwiska do Radwanowa.

Planowany termin zakończenia prac: 29 września 2016 roku.

mapa.PNG

 • Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii

  Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii

  Pamiętajmy, że w okresie Wszystkich Świętych w okolicy cmentarzy może zmienić się oznakowanie, a ruchem kierować będą policjanci i w pierwszej kolejności należy stosować się do ich poleceń! Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących i osób odwiedzających groby najbliższych. Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany na ul. Wrocławskiej!

 • Zmiana organizacji ruchu w Gorzowie Wlkp.

  Zmiana organizacji ruchu w Gorzowie Wlkp.

  Z uwagi na przypadające w najbliższym czasie święto Wszystkich Świętych w rejonie gorzowskiego cmentarza wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

 • Będzie sprawniej i bezpieczniej na S3

  Będzie sprawniej i bezpieczniej na S3

  Dobre informacje dla kierowców poruszających się trasą S3. Już od 1 listopada w pełni gotowy będzie dwujezdniowy odcinek tej drogi od Sulechowa do Zielonej Góry. – S3 jest naszym sukcesem i atutem. Bez dostępności transportowej i komunikacyjnej nie ma rozwoju regionu - komentuje marszałek Elżbieta Anna Polak.

 • Zmiany organizacji ruchu podczas Winobrania 2017

  Zmiany organizacji ruchu podczas Winobrania 2017

  Zieloneogórska policja przypomina, że w związku ze zbliżającycm się świętem Zielonej Góry nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Zamknięcie poszczególnych placów i ulic może spowodować utrudnienia komunikacyjne.

 • Uwaga duże zmiany w ruchu

  Uwaga duże zmiany w ruchu

  Urząd Miasta Zielona Góra informuje, że w związku z postępem remontu głównej ulicy w Zielonej Górze od wtorku 18 lipca na ul. Bohaterów Westerplatte zostaje wprowadzony ruch jednokierunkowy.

 • Zmiany organizacji ruchu drogowego w centrum Gorzowa Wlkp.

  Zmiany organizacji ruchu drogowego w centrum Gorzowa Wlkp.

  Gorzowskie skrzyżowanie ulic Chrobrego i Sikorskiego zostało częściowo otwarte dla ruchu. Przejazd jest możliwy od godzin wieczornych 3 lipca. Policjanci w najbliższych dniach będą ręcznie regulować ruchem. Teren wokół katedry jest ogrodzony i wyłączony z ruchu pieszych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.