Zostań koordynatorem zbiórek na rzecz SP ZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze

30 marzec 2020
(2 głosów)
Zostań koordynatorem zbiórek na rzecz SP ZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze dronlubuski.pl

Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze korzysta z ogólnopolskiego systemu do koordynacji zbiórek publicznych  przygotowanego bezpłatnie przez naukowców i programistów.

Dzięki niemu Darczyńcy uzyskują łatwy wgląd do aktualnych potrzeb. Łącznikiem między darczyńcami a szpitalem jest w systemie koordynator lokalny - to zaufana osoba, która gromadzi produkty od darczyńców i przekazuje je szpitalowi. Tak jest dużo łatwiej i bezpieczniej.

- Poszukujemy osoby gotowej do podjęcia się roli koordynatora lokalnego zbiórek na rzecz naszego szpitala. Zainteresowaną osobę serdecznie prosimy o zgłoszenie się na stronie: Zespół WsparcieDlaSzpitala.pl  - informuje Andrzej Żywień, dyrektor SPZOZ - zespół wytłumaczy  dokładnie, jak działa system.

szpital

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.