Pomóżmy uzbierać pieniądze na inkubator dla jeży

28 czerwiec 2016
(2 głosów)

Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt zwraca się do mieszkańców z prośbą o pomoc przy zakupie inkubatora dla jeżyków. 

Aby wesprzeć akcję wystarczy udać się na zakupy do jednego ze sklepów NETTO. Znajdują się tam puszki, do których można wrzucić dowolna sumę pieniążków. Każda kwota zbliża do celu. Inkubator poza sezonem lęgowym jeży będzie także służył malutkim psiakom i kotom. Akcja trwa tylko do końca czerwca. Stowarzyszenie musi uzbierać 4 tys. zł. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.