Zielona Góra: Szyje i sprzedaje maseczki ochronne. "Wszystko z ludzkiej potrzeby" (ZDJĘCIA)

09 kwiecień 2020
(9 głosów)
Autor: 
Zielona Góra: Szyje i sprzedaje maseczki ochronne Redakcja

Maseczek ochronnych brakuje w całej Polsce. Przeciętny obywatel często nie może sobie pozwolić nawet na zakup tej najprostszej. Jedna z zielonogórzanek nie dość, że szyje maseczki, to jeszcze sprzedaje je w naprawdę przystępnych cenach.

Niewielki stolik, a na nim mały koszyczek. Całość owiana banerem "maseczki - samoobsługa". Taki widok wita teraz mieszkańców bloków przy ulicy Energetyków w Zielonej Górze. Za wszystkim stoi zielonogórzanka ukrywająca się pod pseudonimem Megan.

Kobieta samodzielnie szyje i sprzedaje maseczki ochronne, o które nie łatwo w aptekach. - Wszystko z potrzeby. Ludzie często pytali się o maseczki, więc postanowiłam, że codziennie będą mieli do nich łatwy dostęp. Stoisko nie jest obsługiwane przez nikogo, więc nie trzeba się krępować - mówi Megan.

Ludzie chętnie kupują maseczki

To maseczki materiałowe, ale również spełniają swoją rolę. Szyte są z przeróżnych tkanin. - Powstanie ich jeszcze sporo, bo nie trzeba zużywać dużych kawałków materiału. Są one wielorazowego użytku, wystarczy je tylko wyprać - podkreśla.

Zielonogórzanie, ale i nie tylko często odwiedzają stoisko. Jeśli w koszyczku nie ma asortymentu, to często dopytują o dostawę, a nawet zamawiają, robiąc przedpłaty.

W jakiej cenie kupimy takie maseczki? Okazuje się, że to jedynie 3 złote, a klienci są bardzo zadowoleni.

Przeczytaj też: Pościg ulicami Żar. Kierowca powinien być na kwarantannie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.