Balkonowa dyskoteka w Zielonej Górze. Trwa zbiórka na walkę z koronawirusem!

17 kwiecień 2020
(5 głosów)
Balkonowa dyskoteka w Zielonej Górze. Trwa zbiórka na walkę z koronawirusem! Screen Facebook/DJ Mateusz Przysucha

Cały świat walczy z pandemią koronawirusa. Wprowadzono liczne ograniczenia, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa. Do walki z pandemią włączył się zielonogórski DJ Mateusz Przysucha, który podczas balkonowej dyskoteki zbiera pieniądze dla zielonogórskiego szpitala.

Obywatelska Dyskoteka wystartowała na jednym z balkonów bloku przy ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze. - Kiedy rada mieszkańców mojego osiedla napisała do mnie, to nie zastanawiałem się ani chwili! Zapewnili mi wszelkie zgody i pozwolenia, więc ja odwdzięczę się dobrą muzyką! - pisał na profilu w mediach społecznościowych DJ Mateusz Przysucha.

Podczas imprezy słuchacze mogą zamawiać piosenki oraz dedykacje. Jedynym warunkiem jest wpłata minimum 50 złotych na portalu zrzutka.pl. Cel jest szczytny, wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Zebrane fundusze mają wspomóc szpital w walce z koronawirusem.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.