1400 maseczek otrzymali dziś mieszkańcy Nietkowa, Płot, Zagórza oraz Sudołu!

19 kwiecień 2020
(1 głos)
1400 maseczek otrzymali dziś mieszkańcy Nietkowa, Płot, Zagórza oraz Sudołu! Fot. Sztab WOŚP Czerwieńsk

Sztab WOŚP Czerwieńsk przy współpracy z OSP Czerwieńsk oraz Nietków rozdali dziś mieszkańcom Nietkowa, Płot i Zagórza 1400 maseczek . Tę wspaniałą inicjatywę wspiera wiele osób! 

Dobra współpraca i zaangażowanie sporej ilości osób przyczyniło się do tego, że wielu mieszkańców Nietkowa, Płot oraz Zagórza otrzymało 1400 maseczek . Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwieńsku oraz Nietkowie połączyli siły i niedzielne popołudnie poświęcili na społeczne działania. Od godziny 14 mieszkańcy Nietkowa mogli odebrać maseczki obok boiska LKS Odra Nietków, kościoła oraz sklepu przy drodze w kierunku miejscowości Laski. 

Niestety o godzinie 14:30 strażacy zostali zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze do pożaru nieużytków w Czerwieńsku. Akcja rozdawania maseczek została przerwana a strażacy ruszyli do walki z żywiołem. Po zakończonych działaniach gaśniczych strażacy pojechali do miejscowości Płoty, gdzie mieszkańcy również zostali zaopatrzeni w maseczki. Ochotnicy cały czas pozostawali w gotowości do wyjazdu. Po Płotach przyszedł czas na Zagórze i Sudoł.

- Nie udałaby się ta akcja gdyby nie osoby Szyjące, tnące, pakujące, liczące, robiące to charytatywnie z woli dobrych serc jak zawsze w Czerwieńsku. - dodaje organizator całej akcji Dominik Brzezicki. 

Dodatkowo Sztab WOŚP Czerwieńsk przekazał maseczki pracownikom okolicznych sklepów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.