Prezydent Andrzej Duda zawita w Lubuskiem. Będzie w Nowej Soli i Sulęcinie

01 lipiec 2020
Autor: 
Prezydent Andrzej Duda w Lubuskiem. Będzie w Nowej Soli i Sulęcinie Redakcja

Już w czwartek, 2 lipca, Ziemię Lubuską ponownie odwiedzi Prezydent RP Andrzej Duda. Głowa państwa przybędzie do Nowej Soli oraz Sulęcina.

Wizytę prezydenta w województwie lubuskim potwierdza Jacek Kurzępa, poseł PiS. - Prezydent zawita w roli kandydata drugiej tury wyborów prezydenckich po to, żeby z nami porozmawiać o sprawach najistotniejszych dla Polski i Ziemi Lubuskiej - mówi.

Z informacji NewsLubuski.pl wynika, że pierwszym punktem wizyty będzie Sulęcin. O godzinie 16:30 prezydent będzie obecny przy ulicy Młynarskiej. Prawdopodobnie ma podpisać tam deklarację o prawach w internecie.

Następnie głowa państwa uda się na plac przy kościele pw. św. Antoniego w Nowej Soli, gdzie o 20:15 odbędzie się otwarte spotkanie z mieszkańcami i miejscowymi politykami.

Andrzej Duda nie pojawi się na debacie prezydenckiej

Wizyta prezydenta w regionie oznacza, że nie weźmie on udziału w debacie wyborczej organizowanej przez TVN, TVN24, Onet oraz WP. Ta zgodnie z planem ma odbyć się o 19:15.

Przeczytaj też: Ukradł paliwo ze stacji paliw w Świebodzinie. Przed policją "ukrył się" w... trawie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.