Zielona Góra otwiera basen CRS z rygorem sanitarnym. Ile wejdzie osób?

29 lipiec 2020
Autor: 
Zielona Góra otwiera basen CRS z rygorem sanitarnym. Ile wejdzie osób? Fot. Google Street View

Basen CRS w Zielonej Górze będzie otwarty od poniedziałku. Jednorazowo będzie mogło przebywać na nim 350 osób. Wszyscy będą musieli się stosować do szeregu wytycznych.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otwiera basen w Centrum Rekreacyjno-Sportowym po kilkumiesięcznej przerwie. Spragnionych pływania z pewnością będzie dużo, jednak chętni muszą uzbroić się w cierpliwość. Przede wszystkim z uwagi na obowiązujące rygory sanitarne.

Basen sportowy zaprasza w godzinach 6:00-22:00, a strefa rekreacji od 9:00 do 21:00. Atrakcje mogą być uruchamiane naprzemiennie. Z jacuzzi skorzystają maksymalnie dwie osoby, a z brodzika osiem. Jednorazowo na basenie będzie mogło przebywać 350 osób.

Na terenie obiektu egzekwowane będzie posiadanie maseczek. Obowiązek ich noszenia dotyczy holu, szatni, toalet oraz w kolejce do kas. Ponadto przy wejściu trzeba będzie zdezynfekować ręce i poddać się badaniu temperatury ciała.

Jak informuje MOSiR, wszystkie karnety będą przedłużone o czas zamknięcia basenu w czasie pandemii.

Przeczytaj też: Akcja policji w Szprotawie. Zlikwidowano plantację konopi indyjskich (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.