Ruszył nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej w Żarach!

03 wrzesień 2020
(1 głos)
Ruszył nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej w Żarach! Redakcja/Archwium

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żarach ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żarach. Nabór prowadzony jest na trzy stanowiska.

Postępowanie kwalifikacyjne składa się z 6 etapów m.in. testu sprawności fizycznej oraz sprawdzeniu braku lęku wysokości. Kandydat do służby musi spełniać szereg określonych w przepisach wymagań. Kompletną dokumentację należy składać do dnia 16 września 2020 roku w sekretariacie KP PSP w Żarach osobiście (w zamkniętej kopercie z dopiskiem:” Nabór do służby – zmianowy rozkład czasu służby, imię i nazwisko”) lub za pośrednictwem poczty na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żarach, ul. Serbska 58, 68-200 Żary.

Więcej informacji dotyczących naboru, niezbędnych dokumentów oraz wymaganych kwalifikacji - Klijknij tutaj.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.