IMGW ostrzega przed upałem. W Zielonej Górze uruchomiono kurtyny wodne

14 wrzesień 2020
(1 głos)
Autor: 
IMGW ostrzega przed upałem. W Zielonej Górze uruchomiono kurtyny wodne Redakcja/archiwum

Dla województwa lubuskiego wydano ostrzeżenie przed upałami. Gorąca aura nie odpuści nam przez kilka najbliższych dni.

Przed upałami ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, który wydał alert I stopnia. Pierwszy dzień fali upałów odnotowano już dziś, gdzie temperatura wyniosła lokalnie 30 stopni Celsjusza.

Zdaniem synoptyków gorąco będzie też jutro. Podobnie może być również w środę. Temperatura minimalna w nocy ma być od 13°C do 15°C.

Kurtyny wodne w Zielonej Górze

Na czas upału zielonogórskie wodociągi postanowiły uruchomić kurtyny wodne na starówce. Lekki prysznic chłodzi i jest doskonałą alternatywną w ciepłe dni.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Policja podsumowała Winobranie 2020. "Było jednym z najspokojniejszych" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.