Ruszył remont Zjednoczenia w Zielonej Górze. Skrzyżowanie z ulicą Działkową jest zamknięte!

17 wrzesień 2020
(5 głosów)
Ruszył remont Zjednoczenia w Zielonej Górze. Skrzyżowanie z ulicą Działkową jest zamknięte! Redakcja

Ruszył remont ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze, wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, zatok autobusowych, ciągów pieszych i pieszo-rowerowych oraz zjazdów. Inwestycja jest warta ponad 4,3 mln złotych!

Roboty drogowe obejmują ul. Zjednoczenia na odcinku od skrzyżowania z ulicą Herberta do zjazdu do serwisu ogumienia samochodowego w pobliżu wiaduktu. Inwestycja zakłada wymianę nawierzchni, zatok autobusowych, chodników i ciągów pieszo-rowerowych oraz zjazdów. Przebudowana zostanie też sygnalizacja świetlna wraz z oświetleniem drogowym. Ponadto w ramach prac zbudowana zostanie kanalizacja deszczowa oraz prawoskręt w ul. Działkową.

Utrudnienia w ruchu

Na całym odcinku został wprowadzony ruch dwukierunkowy na jezdni prawej. Dodatkowo zamknięto skrzyżowanie z ulicą Działkową, niektórzy kierowcy, jadąc "na pamięć" od Zacisza muszą nadrabiać spory kawałek drogi. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.