Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. "Nauczyciel to nie zawód – to pasja, powołanie"

14 październik 2020
(1 głos)
Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. "Nauczyciel to nie zawód – to pasja, powołanie" Pixabay.com

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej potocznie nazywany Dniem Nauczyciela. To okazja, aby podziękować pedagogom za wysiłek w przekazywaniu wiedzy!

14 października wypada Dzień Edukacji Narodowej, święto oświaty i szkolnictwa wyższego, którego znaczeniem jest podkreślenie zasadniczej roli nauczycieli w jakości edukacji i upamiętnienie powstania Komisji Edukacji Narodowej. 

Nauczyciel to nie zawód – to pasja, powołanie. To państwo jesteście pierwszymi życiowymi przewodnikami, liderami. To państwo inspirujcie - pobudzacie kreatywność. Zachęcacie do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania! Realizujecie Państwo niezwykłą misję, także w tym trudnym czasie pandemii. W dniu Waszego święta życzę dużo siły, cierpliwości, niegasnącej energii, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy. - życzenia Elżbiety Anny Polak, Marszałek Województwa Lubuskiego.


Czytaj także - Lokalne podtopienia oraz połamane gałęzie i drzewa. Zielonogórscy strażacy mieli sporo pracy!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.