Wszystkich Świętych w Zielonej Górze. MZK uruchamia nowe linie na weekend

22 październik 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wszystkich Świętych w Zielonej Górze. Linie MZK na weekend Redakcja

1 listopada, czyli Wszystkich Świętych coraz bliżej. MZK Zielona Góra uruchamia specjalne linie autobusowe na cmentarz. Pierwsze już na najbliższy weekend.

Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic coraz liczniej odwiedzają groby swoich bliskich. Miejski Zakład Komunikacji na najbliższy weekend (24-25 października) postanowił wprowadzić specjalne połączenia na nekropolię. Jak podkreśla przewoźnik, wszystko z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju.

Do obsługi linii nr 0, 10 i 80 zostają skierowane autobusy przegubowe. Dodatkowo uruchomione zostaną linie specjalne:

  • A: Zawadzkiego "Zośki" - Ptasia - Wyszyńskiego - Łużycka - Długa - al. Konstytucji 3 Maja - Wrocławska (co 20 minut)
  • C: Os. Śląskie - Os. Pomorskie - Szosa Kisielińska - Podgórna - Lwowska - Wrocławska (co 60 minut)
  • E: Wyczółkowskiego - Prosta - Zacisze - al. Wojska Polskiego - Dąbrówki - Długa - al. Konstytucji 3 Maja - Wrocławska (co 40 minut)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.