Szpital tymczasowy na hali CRS w Zielonej Górze?

24 październik 2020
(2 głosów)
Szpital tymczasowy na hali CRS w Zielonej Górze? lubuskie.uw.gov.pl

Możliwości utworzenia kolejnego szpitala tymczasowego w regionie były tematem spotkania wojewody Władysława Dajczaka z wiceprezydentem Zielonej Góry Krzysztofem Kaliszukiem.

Wojewoda spotkał się z wiceprezydentem Zielonej Góry Krzysztofem Kaliszukiem i przedstawicielami urzędu miasta. W czasie rozmów omawiano koncepcję ewentualnego wykorzystania obiektów sportowych Centrum Zdrowia i Rekreacji w Zielonej Górze na potrzeby kolejnego szpitala tymczasowego w Lubuskiem.

Prezydent Kaliszuk zadeklarował możliwość wykorzystania hali CRS na szpital tymczasowy jak również gotowość przygotowania przez miasto Zielona Góra koncepcji oraz projektu wykonawczego. Wspólnie ustalono, że wojewoda Władysław Dajczak podejmie w tej sprawie rozmowy z ministerstwem zdrowia.

Źródło: lubuskie.uw.gov.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.