"Ostra jazda" w Zielonej Górze. Film i zdjęcia z lotu ptaka!

27 październik 2020
(7 głosów)
"Ostra jazda" w Zielonej Górze. Film i zdjęcia z lotu ptaka! DRON Lubuski

Wczorajszy protest przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w Zielonej Górze przyciągnął setki osób. Miasto zostało zablokowane na kilka godzin! 

W poniedziałek, 26 października w Zielonej Górze odbył się protest "Ostra Jazda". Część manifestantów poruszała się samochodami oklejonymi tematycznymi plakatami, natomiast kolejni brali udział w pieszym proteście. Najwięcej osób zebrało się na rondzie PCK. Zablokowane zostały ulice Dąbrówki, Łużycka, Wyszyńskiego oraz aleja Wojska Polskiego.

Zachęcamy do obejrzenia wideo i fotorelacji od DRON Lubuski

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.