Czarny spacer po Babimoście (FILM)

29 październik 2020
(5 głosów)
Czarny spacer po Babimoście (FILM) Redakcja

W całej Polsce od kilku dni trwają manifestacje po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. W Babimoście odbył się czarny spacer.

Po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego, protesty w całej Polsce przybierają różne formy. W samej Zielonej Górze odbył się już m.in. protest samochodowy czy też niedzielny protest "Wasza bardzo wielka wina". We wtorek, 27 października w Babimoście odbył się czarny spacer. W wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.