Setki zielonogórzan tańczyło w rytmie "***** ***" i innych piosenek!

29 październik 2020
(1 głos)
Setki zielonogórzan tańczyło w rytmie "***** ***" i innych piosenek! Redakcja

Minął tydzień od ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. W Zielonej Górze odbył się kolejny protest, tym razem pod nazwą "Tańcuj w rytmie ***** ***".

W czwartek, 29 października, na placu przed Filharmonią Zielonogórską odbył się protest organizowany przez Instytut Równości. W plenerowej dyskotece z profesjonalnym nagłośnieniem wzięły udział setki uczestników. Demonstranci na imprezę zabrali ze sobą plakaty z hasłami uderzającymi w decyzję Trybunału Konstytucyjnego oraz w polityków i partię rządzącą.

Pojawiły się takie hasła jak: "Moje ciało to nie własność państwowa", "To jest wojna", "Godek ty nie matką świata, ale carem", "Jestem głosem pokolenia, które nie ma nic do powiedzenia". Nie zabrakło też plakatów z wulgarnym przekazem. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.