Mikołaj na linie odwiedził dzieci w zielonogórskim szpitalu!

18 grudzień 2020
Mikołaj na linie odwiedził dzieci w zielonogórskim szpitalu! Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Dla Mikołaja nie ma rzeczy niemożliwych! Święty zeskoczył z sań, udał się na dach i stamtąd już na linie dotarł do okna pediatrii w zielonogórskim szpitalu!

Mikołaj na linie zjechał do okien oddziału pediatrii w zielonogórskim szpitalu, w tym samym momencie zawarczał motor żużlowy, bo na dole Mikołaja wspomagali juniorzy Falubazu Zielona Góra! Na oddziale w związku z tym wydarzeniem panowało niezwykłe poruszenie. Mamy z dziećmi odbierały paczki, a w oczach milusińskich widać było zaskoczenie. Szefowa pediatrii, lek. med. Kazimiera Kucharska-Barczyk przyznała, że tego jeszcze tutaj nie grali, ale cóż, takie czasy…

W rolę Mikołaja wcielił się Michał Staśkiewicz z Zielonej Góry, któremu towarzyszył Elf Luccas Kmiećkowiak. Panowie zawodowo zajmują się alpinizmem przemysłowym. - To coś bezcennego, że mogliśmy w ten sposób pomoc dzieciom, szczególnie w tej sytuacji. Mikołaj istnieje! - śmieje się pan Michał, któremu w przygotowaniu paczek pomogła grupa znajomych oraz żona Ada i córeczki Hania i Lenka. Prezenty trafią także do dzieci na oddział Chirurgii i Urologii Dziecięcej.

Źródło: Szpital Uniwersytecki Zielona Góra

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.