"Szóstka" w Lotto. Szczęśliwiec z Międzyrzecza wygrał milion złotych

28 grudzień 2020
Autor: 
W Międzyrzeczu padła "szóstka" w Lotto Fot. Pixabay

Milion złotych w świątecznym losowaniu Lotto wygrał jeden z mieszkańców Międzyrzecza. Właściciel szczęśliwego kuponu sam wytypował liczby.

Wyjątkowo udane święta ma gracz z Międzyrzecza. W kolekturze przy ulicy Zamoyskiego 10 mężczyzna sam wytypował liczby w Lotto Plus. I tak podczas losowania w sobotę, 26 grudnia, padła "szóstka". Zwycięstwo przyniosły mu liczby: 5, 9, 11, 27, 33 i 41.

Szczęśliwiec wygrał równo milion złotych. Warto dodać, że w Międzyrzeczu to już trzecia taka wygrana w Lotto.

Przeczytaj też: Pijany kierowca wpadł w Zielonej Górze. Miał ponad promil alkoholu (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.