Polsko-niemieckie patrole ruszyły na ulice

20 lipiec 2016
(0 głosów)
Autor: 

Na ulicach przygranicznych miejscowości zobaczyć można policyjne patrole rowerowe. Mundurowi przemierzają ulice przygranicznych miast po obu stronach Odry.

Jak podaje lubuska policja rowerowe patrole są bardzo skuteczne ,zwłaszcza w miejscach, gdzie trudno byłoby dojechać radiowozem. Policjanci w koszulach z napisami POLICJA i POLIZEI pracują także przy zabezpieczaniu koncertów, festynów czy zgromadzeń publicznych. Policjanci na rowerach zabezpieczali także tegoroczny Przystanek Woodstock, który od kilkunastu lat odbywa się w Kostrzynie nad Odrą.

Letnia auta sprzyja pracy policjantom na rowerach, a korzyści dwujęzycznych patroli doceniają nie tylko mundurowi, ale także sami mieszkańcy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.